KONST / Litografier / Färglitografi 6481330
*
nr 648 1330
Färglitografi
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, 33 x 23
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2010
kl 19:52:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/7 19:33:07
1
100 kr
19/7 14:23:37
2
Vinnande bud
19/7 15:36:37
1
200 kr
19/7 16:58:08
1
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyrhus färglitografi grafik lennart böckman litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Färglitografi
nr 648 1330
Färglitografi
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, 33 x 23
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/7 19:33:07 | 1 | 100 kr |
19/7 14:23:37 | 2 | Vinnande bud |
19/7 15:36:37 | 1 | 200 kr |
19/7 16:58:08 | 1 | 300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyrhus färglitografi grafik lennart böckman litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46